پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

چهارشنبه, 5 تير 1398

 

 

خانم الهام داوری، عضو شورای شهر دولت آباد گفت: همزمان با آغاز به کار دوره پنجم شورای شهر دولت آباد، بررسی های لازم در خصوص طرح باغ بانوان صورت گرفت، طی دو نوبت نیز مناقصه در این خصوص صورت گرفت که متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت هیچ پیمانکاری در خواست همکاری در جهت اتمام این پروژه را نداشت.

   

 

بعدي    

 

بعدي    

 

به مناسبت هفته قوه قضائیه ، مهندس حجتی شهردار دولت آباد با آقای احمدی (رئیس دادگستری شهرستان برخوار) دیدار و گفتگو نمودند.

دیدار مهندس حجتی شهردار دولت آباد و آقای کیانی (مسئول روابط عمومی شهرداری دولت آباد) با آقای طلابی (رئیس دادسرای شهرستان برخوار) به مناسبت هفته قوه قضائیه

اجرای آسفالت خیابان تیمچه واقع در منطقه صنعتی توسط واحد عمران شهرداری دولت آباد

تعمیر و تعویض قطعات نورافکن های دو برج نوری در میدان بسیج توسط واحد تاسیسات شهرداری دولت آباد

مراحل پایانی بازسازی و تعمیرات پارک سرجوب توسط شهرداری دولت آباد. در این بازسازی، پیاده روهای پارک اصلاح و با سنگ فرش جدید زیباسازی شدند.

از دیدگاه اسلام، منصب قضاوت، ظریف ترین، حسّاس ترین و مهم ترین، و در عین حال از خطرناک ترین جایگاه های اجتماعی در جامعه است. در یک نگرش، اسلام قاضی را نماینده خداوند در زمین و با فضیلت ترین انسان ها می داند، ولی در نگرشی دیگر، بدترینِ انسان ها بر کره خاکی به شمار می آورد.

اجرای بالغ بر ۲۵۰۰ متر شبکه گذاری فاضلاب در شهرک بهاران دولت آباد با پیگیری های جناب آقای حاجی نماینده محترم و مهندس مهرجو رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان و همکاری شهرداری دولت آباد در ارائه سریع مجوز حفاری

روکش آسفالت کوچه شهرداری ناحیه (منطقه صنعتی) توسط واحد عمران شهرداری دولت آباد

حضور مهندس حسینی رئیس محترم شورای شهر دولت آباد و آقای کیانی مسئول روابط عمومی شهرداری در جلسه معارفه آقای طاهری (به عنوان رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان برخوار) با حضور مهندس نصر رئیس هیات کوهنوردی استان اصفهان و آقای صالحی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار.و جمعی از ورزشکاران

به گزارش روابط عمومی شهرداری دولت آباد، رنگ آمیزی و زیبا سازی پایه های تابلوهای مسیر کوچه های خیابان سلمان غربی در حال اجراست.

عملیات خاکبرداری، خاکریزی و آماده سازی بستر خیابان و زیر سازی آسفالت خیابان شمس تبریزی (شیشه و بلور) در حال اجراست.

بازدید آقای حاج رضا طغیانی سرپرست خدمات شهر شهرداری دولت آباد از پارک معلم و تعمیر و راه اندازی تلویزیون بزرگ در پارک معلم توسط واحد تاسیسات شهرداری دولت آباد.

بعدي    

 

تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ 
 | 
تعداد بازدید : ۴۵
ایران، نام سرزمینی کهن است که در خاورمیانه آرام گرفته و با زیبایی هاش دل هر کسی را می رباید. نام ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ 
 | 
تعداد بازدید : ۳۵
جایگاه و نقش حضرت خدیجه (س) در سخت ترین دوران تاریخ اسلام بر کسی پوشیده نیست، او در دوران بعثت ب ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ 
 | 
تعداد بازدید : ۶۹
به مناسبت 25 اردیبهشت ، سالروز گرامیداشت فردوسی، کلیپی از آثار و معرفی این شخصیت برجسته ایرانی ت ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ 
 | 
تعداد بازدید : ۸۷
به مناسبت روز کارگر کلیپی از مجوعه فعالیت های کارکنان شهرداری دولت آباد توسط روابط عمومی شهرداری ...
V5.2.0.0