يکشنبه, 12 تير 1401
عنوان گروه خبري / خبرهای شهر . خبرهای شهرداری .
  • ساعت : ۷:۲۸:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ 
تغییر نوع كاربری باغ بانوان به باغ تفریحی خانواده (26 اردیبهشت 1401)
شهردار دولت آباد در گفت و گو با آوازه شهر : آماده واگذاری باغ بانوان نگین دولت آباد هستیم /تغییر نوع کاربری باغ بانوان به باغ تفریحی خانواده

شهردار دولت آباد گفت: باغ بانوان دولت آباد در مکان مناسبی جانمایی نشده است؛ بدین جهت بانوان رغبت چندانی برای حضور در این مکان را ندارند.
یاری در گفت و گو اختصاصی با پایگاه خبری آوازه شهر اظهار داشت: باغ بانوان سال گذشته افتتاح شد درحالی که هنوز آماده بهره برداری نبود؛ از سال گذشته تا کنون اقداماتی همچون کاشت چمن ،حفاظ امنیتی و درختکاری  در راستای تکمیل باغ بانوان انجام شده است.
 وی با اشاره به اینکه بانوان رغبت چندانی برای حضور در این مکان را ندارند ، افزود: متاسفانه باغ بانوان در فضایی جانمایی شده که چند کیلومتر از فضای شهری دور است و مسائل خاصی برای حضور بانوان به همراه دارد.
شهردار دولت آباد تصریح کرد: نوع کاربری باغ بانوان به باغ تفریحی خانواده تغییر داده و برای واگذاری آن با چندین سرمایه گذار مذاکره کردیم اما متاسفانه بخش خصوصی نپذیرفته است اما همچنان درحال رایزنی هستیم.
یاری ادامه داد:هر کدام از گروه های فرهنگی شهر که برای راه اندازی این مجموعه اعلام آمادگی کنند ما نیز یاری می کنیم.
 وی خاطر نشان کرد:شهرداری مستقیما نمی تواند اقداماتی برای راه اندازی این مجوعه انجام دهد ؛ زیرا راه اندازی این مجموعه تشکیلات خاص خود را می خواهد که این نوع ساختاردر شهرداری تعریف نشده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.14.0